5 SIMPLE TECHNIQUES FOR NEWS

5 Simple Techniques For news

5 Simple Techniques For news

Blog Article

*اردک پخته: اردک درسته با پوست که در دمای بالا در فر برشته می‌شود و همراه با یک برش کیک یا پنکیک سرو می‌شود. سس کنار این غذا مخلوطی از لوبیا و سیر است.

دو مقام نظامی لبنان گفتند اسرائیل در این عملیات از بمب و پرتابه‌های قوی استفاده کرده و به نظر می‌رسد که هدف این حملات پناهگاه‌ها و تاسیسات زیرزمینی حزب‌الله بوده است.

جنگ غزه در حالی به‌تدریج وارد هفتمین ماه خود می‌شود که بمباران‌ها همچنان ادامه دارد و همزمان جامعه بین‌المللی جز هشدار اقدامی برای ممانعت از یورش زمینی به رفح انجام نمی‌دهد. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۵:۵۱

اعتراض جامعه یهودیان مجارستان به دعوت دانشگاه دولتی این کشور از محمود احمدی‌نژاد

تصاویر ویدئویی نیز از تیراندازی به مردی در خودروی خود در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. فرد ضارب پنج گلوله به سمت سرنشین این خودرو شلیک می‌کند.

حزب‌الله نیز اعلام کرد دست کم ۱۰ حمله به مواضع ارتش اسرائیل انجام داده و با پهپادهای حامل مواد منفجره به یک مقر فرماندهی ارتش اسرائیل در روستای مرزی یاعارا و با موشک‌های نیرومند «برکان» نیز به پادگان نظامی بیرانیت حمله کرده است.

آدام شیف روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت با انتشار پیامی در شبکه ایکس (توئیتر سابق) گفت توماج به شکل ناعدلانه در دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شده است.

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده‌ام ورود منابع به حساب کاربری

آقای محمدیان روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه در جلسه هدایت سیاسی که با حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا و جمعی از فرماندهان و کارکنان ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد، به ماموران و کارکنان حاضر در این طرح توصیه کرد که «سعه صدر» خود را بالا برده و تلاش کنند که بهتر از قبل «ماموریت» خود را به انجام برسانند.

سئولئونگ تانگ: سوپ استخوان گاو و گوشت سینه گاو و از جمله سوپ‌های سنتی کره است.

او تاکید کرد که این طرح «پس از سخنان» علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی در دستور کار پلیس قرار گرفته است.

قدردانی دانشجویان غزه از جنبش دانشجویان آمریکا و اروپا

اگر گذرتان به مونته نگرو افتاد این نکات را در مورد آشپزی مونته نگرو فراموش نکنید:

خوراک بادمجان و عدس ادامه مطلب چگونه خریدی رضایت‌بخش داشته باشیم؟ ادامه مطلب شربت‌های مناسب تابستان ادامه مطلب مطالب مرتبط

Report this page